ÖNEMLİ DUYURU
İstanbul Atletizm İl Temsilciliği web sayfası değişmiştir. Aşağıda belirtilen adresten ilgili duyurulara ulaşabilirsiniz.
www.tafistanbul.org
ÖZEL SPORCULAR YARIŞMALARI
6 Mart 2017 tarihinde yapılan Özel Sporcular Yarışmaları yıldız kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç kızlar sonuçlarına ulaşmakiçin tıklayınız.Genç erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
TERTİP KOMİTESİ SEÇİMİ
4 Mart 2017 Cumartesi günü saat 13:00 da Aslı Çakır Atletizm Toplantı Salonunda Spor Genel Müdürlüğünün 07.11.2011 tarih ve 2485-2488 sayılı talimatları gereğince Atletizm İl Temsilciliğinin 2017-2018 sezonunda düzenlenecek olan İl ve Federasyon yarışmaları için tertip komitesi üyelerinin seçimi yapılacaktır. İlgili yazı için tıklayınız.
ANA LİG YARIŞMALARI
23-24 Şubat 2017 tarihlerinde yapılan Analig İstanbul Seçmesi kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
ATLETİZMİ GELİŞTİRME PROJESİ KROS YARIŞMALARI
Atletizmi Geliştirme Projesi Kros Yarışmaları 2 Mart 2017 tarihinde Validebağ Şevket Aktalay Korusu Parkurunda yapılacaktır. Yarışma statüsüne ve saatli programına ulaşmak için tıklayınız.
CHEETOS İSTANBUL'UN EN HIZLISI FİNAL YARIŞMALARI
17 Şubat 2017 tarihinde yapılan Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Final müsabakaları sonuçlaına ulaşmak için tıklayınız.

CHEETOS İSTANBUL'UN EN HIZLISI YARI FİNAL YARIŞMALARI
13 Şubat 2017 tarihinde yapılan Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Yarı Final müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
CHEETOS İSTANBUL'UN EN HIZLISI SALON YARIŞMALARI
7 Şubat 2017 tarihinde yapılan Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Avrupa yakası seçmeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. 8 Şubat 2017 tarihinde yapılan Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Anadolu yakası seçmeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
2017 YILI CHEETOS İSTANBUL'UN EN HIZLISI SALON YARIŞMALARI

Atletizm İl Temsilciliği'nin 2017 yılı faaliyet programında yer alan Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon yarışmaları Avrupa yakası seçmeleri 07 Şubat 2017 tarihinde, Anadolu yakası seçmeleri 08 Şubat 2017 tarihinde, İstanbul yarı finali 13 Şubat 2017 tarihinde Saat: 11:00'de ekte belirtilen teknik talimata göre başlayacak şekilde Ataköy Aslı Çakır Atletizm Salonunda yapılacaktır. Final yarışmaları ise 17 Şubat tarihinde EA Permit İstanbul Cup yarışmaları ile birlikte düzenlenecektir.Yarışma statüsüne ulaşmak için tıklayınız. Okullar her yaş kategorisi için en fazla üç kız ve üç erkek öğrenci ile katılacak olup, kayıt yaptırmak isteyenler https://goo.21/forms/TqMpoqMa8RalsMtrllink adresini tıklayarak açılan formda her sporcu için internet üzerinden ayrı ayrı kayıt yaptıracaklardır. İnternet üzerinden yapılan kayıtlarla ilgili olarak, kaydm alındığına dair geri dönüş yapılacaktır. İnternet üzerinden son kayıt tarihi 6 Şubat 2017 saat:17.00'dır. 


OKULLAR KROS FİNAL MÜSABAKALARI
Şehit Ömer HALİSDEMİR Sezonu Okullar arası Kros İl Birinciliği müsabakaları Final Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
OKULLAR KROS YARIŞMALARI
Şehit Ömer HALİSDEMİR Sezonu Okullar arası Kros İl Birinciliği müsabakaları Avrupa Yakası 1. Bölge sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Avrupa yakası 2. Bölge sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Anadolu yakası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Müsabakalarda ilk 6 takım arasına giren okullar ve ilk 6 arasına giren ferdi sporcular 19 Ocak 2017 tarihinde Validebağ Şevket Aktalay Kros Parkurunda yapılacak yarışmalara katılacaklardır.