ANA LİG YARIŞMALARI
23-24 Şubat 2017 tarihlerinde yapılan Analig İstanbul Seçmesi kızlar sonuçlarınaulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
ATLETİZMİ GELİŞTİRME PROJESİ KROS YARIŞMALARI
Atletizmi Geliştirme Projesi Kros Yarışmaları 2 Mart 2017 tarihinde Validebağ Şevket Aktalay Korusu Parkurunda yapılacaktır. Yarışma statüsüne ve saatli programına ulaşmak için tıklayınız.
CHEETOS İSTANBUL'UN EN HIZLISI FİNAL YARIŞMALARI
17 Şubat 2017 tarihinde yapılan Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Final müsabakaları sonuçlaına ulaşmak için tıklayınız.

CHEETOS İSTANBUL'UN EN HIZLISI YARI FİNAL YARIŞMALARI
13 Şubat 2017 tarihinde yapılan Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Yarı Final müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
CHEETOS İSTANBUL'UN EN HIZLISI SALON YARIŞMALARI
7 Şubat 2017 tarihinde yapılan Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Avrupa yakası seçmeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. 8 Şubat 2017 tarihinde yapılan Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Anadolu yakası seçmeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
2017 YILI CHEETOS İSTANBUL'UN EN HIZLISI SALON YARIŞMALARI

Atletizm İl Temsilciliği'nin 2017 yılı faaliyet programında yer alan Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon yarışmaları Avrupa yakası seçmeleri 07 Şubat 2017 tarihinde, Anadolu yakası seçmeleri 08 Şubat 2017 tarihinde, İstanbul yarı finali 13 Şubat 2017 tarihinde Saat: 11:00'de ekte belirtilen teknik talimata göre başlayacak şekilde Ataköy Aslı Çakır Atletizm Salonunda yapılacaktır. Final yarışmaları ise 17 Şubat tarihinde EA Permit İstanbul Cup yarışmaları ile birlikte düzenlenecektir.Yarışma statüsüne ulaşmak için tıklayınız. Okullar her yaş kategorisi için en fazla üç kız ve üç erkek öğrenci ile katılacak olup, kayıt yaptırmak isteyenler https://goo.21/forms/TqMpoqMa8RalsMtrllink adresini tıklayarak açılan formda her sporcu için internet üzerinden ayrı ayrı kayıt yaptıracaklardır. İnternet üzerinden yapılan kayıtlarla ilgili olarak, kaydm alındığına dair geri dönüş yapılacaktır. İnternet üzerinden son kayıt tarihi 6 Şubat 2017 saat:17.00'dır. 


OKULLAR KROS FİNAL MÜSABAKALARI
Şehit Ömer HALİSDEMİR Sezonu Okullar arası Kros İl Birinciliği müsabakaları Final Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
OKULLAR KROS YARIŞMALARI
Şehit Ömer HALİSDEMİR Sezonu Okullar arası Kros İl Birinciliği müsabakaları Avrupa Yakası 1. Bölge sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Avrupa yakası 2. Bölge sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Anadolu yakası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Müsabakalarda ilk 6 takım arasına giren okullar ve ilk 6 arasına giren ferdi sporcular 19 Ocak 2017 tarihinde Validebağ Şevket Aktalay Kros Parkurunda yapılacak yarışmalara katılacaklardır.
İMAM HATİP ORTAOKULLARI ARASI SPOR OYUNLARI
3 Aralık 2016 tarihinde yapılan İmam Hatip Ortaokulları arası Spor Oyunları küçük erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.     
OKULLAR KROS YARIŞMALARI TALİMATI
İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer HALİSDEMİR Sezonu Okullar arası Gençler (A-B), Yıldızlar, Küçükler (Kız –Erkek) Kros İl Birinciliği müsabakaları aşağıdaki talimat doğrultusunda 1. Bölge 10 Ocak 2017 tarihinde Validebağ kros parkurunda,  2. Bölge 11 Ocak 2017 tarihinde Florya Atatürk Ormanında,  3. Bölge 12 Ocak 2017 tarihinde Florya Atatürk Ormanında İstanbul Finali ise 17 Ocak 2017 tarihinde Trabzon Park Şile’de yapılacaktır. YARIŞMA TOPLANTISI YARIŞ SABAHI SAAT 10.00 YARIŞMA YERİNDE YAPILACAKTIR yarışma statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
KAYMAKAMLIK KUPASI KROS YARIŞMALARI SONUÇLARI
Ataşehir ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Avcılar ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bahçelievler ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bağcılar ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bakırköy ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Başakşehir ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bayrampaşa ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Beşiktaş ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Beykoz ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Beylikdüzü ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Beyoğlu ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Büyükçekmece ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Çatalca ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Çekmeköy ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Esenyurt ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Eyüp ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Fatih ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Gaziosmanpaşa ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Güngören ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kadıköy ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kağıthane ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kartal ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Küçükçekmece ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Maltepe ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Pendik ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sancaktepe ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sarıyer ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Silivri ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sultanbeyli ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sultangazi ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Şile ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Şişli ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Tuzla ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Ümraniye ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Üsküdar ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Zeytinburnu ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

OKULLAR GENÇLER SALON YARIŞMALARI
     29 Aralık 2016 tarihinde yapılan Gençler Okullar Salon Ferdi İl Birinciliği Yarışmaları Genç Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
OKULLAR KÜÇÜKLER - YILDIZLAR SALON YARIŞMALARI
      14-15 Aralık 2016 tarihlerinde yapılan Küçükler-Yıldızlar Salon Ferdi İl Birinciliği Yarışmaları Küçük Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Küçük Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
61. ÖMER BESİM KIR KOŞUSU
      26 Kasım 2016 Cumartesi günü İstanbul Atatürk Olimpiyat Parkı Kros Parkurunda yapılacak olan 61. Ömer Besim Kır Koşusu Statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
Müsabaka kayıt formu için tıklayınız.


KROS YARIŞMALARI STATÜSÜ
      2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kaymakamlık Kupası ve Okullar Kros İl Birinciliği Statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
OKULLAR GÖĞÜS NUMARALARI
      Okullar göğüs numaraları için tıklayınız. ( Güncelleme 15.12.2016 09:10 )
VEFAT
      Uluslararası Atletizm Hakemlerimizden Şevket USTAOĞLU'nun Kayınpederi vefat etmiştir. Cenazesi 16.11.2016 tarihinde öğlen namazına müteakip Mecidiyeköy Merkez Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalanlara sabırlar dileriz.
İstanbul Atletizm İl Temsilciliği
HAKEM ARKADAŞLARIMIZIN DİKKATİNE
      2017 sezonu İstanbul Atletizm Hakem Semineri 17 Kasım 2016 Perşembe günü saat:18:00'da Burhan Felek Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü giriş katında bulunan salonda, Can Korkmazoğlu hocamızın sunumu ile yapılacaktır. Önümüzdeki sezonda görev almak isteyen arkadaşlarımızın hakem talimatının 13.E maddesi gereğince seminere katılmaları, 50 TL yıllık vize ücretini yatırmaları ve dekontlarını hakem kuruluna veya GHSİ'M'lüğü Atletizm sekreteryası M.Münir Geroğlu'na teslim etmeleri gerekmektedir. Vize Ücreti Banka Hesap Iban Numarası: İŞ BANKASI TR09 0006 4000 0014 2005 9410 76
Ekte bulunan Hakem Bilgi Formunun da doldurularak seminer salonunda teslim edilmesi zorunludur.Hakem bilgi formuna ulaşmak için tıklayınız.

2016 YILI CUMHURİYET KUPASI OKULLAR KROS YARIŞMALARI

      1 Kasım 2016 tarihinde Atatürk Olimpiyat Parkı Kros parkurunda düzenlenen 2016 yılı Cumhuriyet Kupası Kros Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız .
TERFİ SINAVINA KATILAN HAKEMLERİN DİKKATİNE
       Kategorilerinde bekleme sürelerini tamamlayarak terfi sınavına giren hakemlerin sınav sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ YARIŞMALARI
      13 Ekim 2016 tarihinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında yapılan Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Küçük Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Küçük Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Yıldız Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Yıldız erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
ZAFER HAFTASI ATLETİZM YARIŞMALARI
      27 Ağustos 2016 tarihinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında yapılan Zafer Haftası yarışmaları erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız , kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız , masterler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
30. SADİ GÜLÇELİK ATLETİZM YARIŞMALARI
      20 Ağustos 2016 tarihinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında yapılan 30. Sadi Gülçelik Atletizm yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      6 Ağustos 2016 tarihinde yapılan Olimpik Sporcu Hazırlık Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
CHEETOS TÜRKİYE'NİN EN HIZLISI YARI FİNAL ve FİNAL YARIŞMALARI

      14.06.2016 Tarihinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında yapılan Cheetos Türkiye'nin En Hızlısı Yarışmaları Yarı Final ve Final müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.(Güncelleme 16.06.2016 09:40)

Yarı Final Yarışmaları Start Listesine ulaşmak için tıklayınız. ( Güncelleme 13.06.2016 11:30)

İSTANBUL'UN EN HIZLISI YARI FİNAL MÜSABAKALARI SONUÇLARI
İstanbul'un En Hızlısı Yarı Final Müsabakaları Anadolu Yakası sonuçları için tıklayınız.
İstanbul'un En Hızlısı Yarı Final Müsabakaları Avrupa Yakası sonuçları için tıklayınız.

İSTANBUL'UN EN HIZLISI YARI FİNAL MÜSABAKALARI
İstanbul'un En Hızlısı Yarı Final Müsabakaları Anadolu Yakası Yarışmaları 8 Haziran 2016 tarihinde Marmara Üniversitesi BESYO Sahasında -Avrupa Yakası Yarışmaları 9 Haziran 2016 tarihlerinde Atatürk Olimpiyat Stadında yapılacaktır. Resmi izin onayı için tıklayınız.
Anadolu Yakası Listeleri için tıklayınız. Start listeleri için tıklayınız.
Avrupa Yakası Listeleri için tıklayınız.Start listeleri için tıklayınız.( Güncelleme 09.06.2016 08:50 )

TÜRKİYE'NİN EN HIZLISI BURS LİNKLERİ ve LİSTESİ

      2015 yılında Türkiye'nin En Hızlısı yarışmalarında Türkiye geneli ve İstanbul olarak sıralamaya giren ve burs hakkı kazanan sporcuların listesine ulaşmak için tıklayınız.
2015 yılı İstanbul'un En Hızlısı Sporcu Burs Bilgi Formu
http://goo.gl/forms/RYk94Rs1bYLXLf1K3
2015 yılı Türkiye'nin En Hızlısı Sporcu Burs Bilgi Formu
http://goo.gl/forms/5aToYx80wKkrfJmF3

CHEETOS İSTANBUL'UN EN HIZLISI İLÇELER SONUÇLARI
Ataşehir ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Avcılar ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bahçelievler ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bağcılar ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bakırköy ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Başakşehir ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.( Güncelleme 06.06.2016 13:45 )
Bayrampaşa ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.( Güncelleme 09.06.2016 08:50 )
Beşiktaş ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.( Güncelleme 06.06.2016 09:00 )
Beykoz ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.( Güncelleme 06.06.2016 15:14 )
Beylikdüzü ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Beyoğlu ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Büyükçekmece ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Çatalca ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Çekmeköy ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Esenyurt ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Eyüp ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Fatih ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kadıköy ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kağıthane ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kartal ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Küçükçekmece ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Maltepe ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Pendik ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sancaktepe ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. ( Güncelleme 05.06.2016 15:50 )
Sarıyer ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.( Güncelleme 06.06.2016 12:25 )
Silivri ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sultanbeyli ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sultangazi ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Şile ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Şişli ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.( Güncelleme 05.06.2016 15:50 )
Tuzla ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Ümraniye ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.( Güncelleme 06.06.2016 09:00 )
Üsküdar ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Zeytinburnu ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.( Güncelleme 05.06.2016 15:50 )

44. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIK KUPASI ve ATLETİZM OYUNLARI
60 m sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Küçük erkekler atma ve atlama sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Küçük kızlar atma ve atlama sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Yıldız erkekler atma ve atlama sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Yıldız kızlar atma ve atlama sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. 

23 MAYIS 2016 FETİH KUPASI YARIŞMALARI
       23 Mayıs 2016 tarihinde ATATÜRK Olimpiyat Parkı Atletizm Pistinde yapılacak olan Fetih Kupası Yarışmaları saatli programı ve statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
( Güncelleme 12.05.2016 16:23 )

46. İSTANBUL VALİLİK KUPASI KROS YARIŞMALARI
      2016 Yılı Atletizm İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan 18 Mayıs 2016 tarihinde ATATÜRK Olimpiyat Parkı Kros parkurunda yapılan Valilik Kupası Kros yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. ( Güncelleme 21.06.2016 09:00 )

36. ATATÜRK YOL KOŞUSU
      İl Müdürlüğümüzün 2016 yılı faaliyet programında yer alan 36. Atatürk Yol Koşusu 16 Mayıs 2016 Pazartesi güünü Saat:09:30'dan itibaren İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Sarayburnu Gülhane Parkı içerisinde bulunan parkurda gerçekleştirilecektir. Yarışma statü ve programına ulaşmak için tıklayınız.

ATATÜRK'Ü ANMA VE GENÇLİK HAFTASI YARIŞMALARI
      14 Mayıs 2016 tarihinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm tesislerinde yapılan ATATÜRK'ü Anma ve Gençlik Haftası Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

BAŞKANLIK KUPASI KROS YARIŞMALARI İLÇE SONUÇLARI
Ataşehir İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Avcılar İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bahçelievler İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bakırköy İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Başakşehir İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bayrampaşa İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Beylikdüzü İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Çekmeköy İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Esenyurt İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Fatih İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Güngören İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Küçükçekmece İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sancaktepe İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Silivri İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Şile İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Şişli İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Ümraniye İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FIELD DAY (ATLETİZM GÜNLERİ) 2016 YARIŞMALARI

      Boğaziçi Üniversitesi Atletizm Günleri (Field Day) 29-30 Nisan 2016 tarihlerinde Uçaksavar Atletizm Pisti’nde düzenlenmiştir. 1. Gün sonuçları için tıklayınız. 2. Gün sonuçları için tıklayınız.
İSTANBUL'UN EN HIZLISI İLÇE YARIŞMALARI SONUÇLARI
Bakırköy İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

İSTANBUL OKULLAR YILDIZLAR PUANLI ATLETİZM ŞAMPİYONASI PROGRAMI
      11-12 Nisan 2016 tarihlerinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Tesislerinde yapılan İstanbul Okullar Yıldızlar Puanlı Atletizm Şampiyonası kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
EGEMENLİK HAFTASI KÜÇÜKLER ATLETİZM YARIŞMALARI
       18 Nisan 2016 tarihinde Enka Sadi Gülçelik tesislerinde düzenlenen Egemenlik Haftası Küçükler Atletizm Yarışmaları erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
İSTANBUL OKULLAR KÜÇÜKLER PUANLI ATLETİZM ŞAMPİYONASI
      23-24 Mart 2016 tarihlerinde yapılan Okullar Küçükler Puanlı Atletizm Şampiyonası erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. (Güncelleme 01.04.2016 11:23)
ANA LİG İSTANBUL TAKIMI SEÇME YARIŞMALARI
      17 Mart 2015 tarihinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Tesislerinde yapılacak olan Analig İstanbul Takımı Seçme Yarışmaları erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
İSTANBUL OKULLAR GENÇLER PUANLI ATLETİZM ŞAMPİYONASI
Genç Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Genç Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
İSTANBUL OKULLAR GENÇLER PUANLI ATLETİZM ŞAMPİYONASI PROGRAMI
İstanbul Liseler Puanlı Atletizm Şampiyonası kötü hava koşulları nedeni ile bugün yapılamamıştır. Atletizm İl Temsilciliği ve katılımcı okulların öğretmenleri ile yapılan toplantıda 400 metre, 1500 metre, Sırıkla Atlama, Yüksek Atlama, Gülle Atma, Uzun Atlama ve Üçadım Atlama yarışmaları 15 Mart 2016 tarihinde Ataköy Aslı Çakır salonunda diğer branşlar ise 16 Mart 2016 tarihinde Atatürk Olimpiyat Stadı Atletizm tesisinde aşağıdaki programa göre düzenlenecektir. Katılımcı sporcu ve öğretmenlerimize anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz. Yeni programa ulaşmak için tıklayınız.(Revize 14 Mart 15:20)
2016 Yılı Cheetos İstanbul’un En Hızlısı Atletizm Yarışmaları
      2016 Yılı Cheetos İstanbul’un En Hızlısı Atletizm Yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
Not:Yarışmalara katılacak sporcular için kayıt sistemi; önce öğretmenler veya veliler,  http://www.cheetosturkiyeninenhizlisi.com/ogretmen-kaydi/ adresi üzerinden kendi kayıtlarını tamamlayacaklar. Organizasyon tarafından yapılan incelemeler sonucunda kaydı onaylandığına dair bir mail gönderilecek ve daha sonra   http://www.cheetosturkiyeninenhizlisi.com/ogretmen-girisi/    adresi üzerinden öğretmen veya veli girişi yaparak tüm sporcularınızın kaydını yapmanız gerekmektedir.

      17 Mart 2015 tarihinde yapılacak olan Analig İstanbul Takımı Seçme Yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız. ( Güncellem 12.03.2016 21:55 )Yarışmalar için 15 Mart 2017 saat 17:00'a kadar http://goo.gl/forms/eugvepyhex   linkinden kayıt yaptırabilirsiniz.
İSTANBUL OKULLAR YILDIZLAR PUANLI ATLETİZM ŞAMPİYONASI PROGRAMI
     11-12 Nisan 2016 tarihlerinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Tesislerinde yapılacak olan İstanbul Okullar Yıldızlar Puanlı Atletizm Şampiyonası saatli programına ulaşmak için tıklayınız. Not: Yarışma kayıtları 8 Nisan 2016 saat: 17:00'a kadar internet üzerinden yapılacaktır, aşağıda yazılı linklerden açılan kayıt formlarının girilmesi ile yapılacaktır.
Ferdi kayıt formu için tıklayınız
Kız Takımları Kayıt Formu için tıklayınız.
Erkek Takımları Kayıt Formu için tıklayınız.
İSTANBUL OKULLAR KÜÇÜKLER PUANLI ATLETİZM ŞAMPİYONASI PROGRAMI
     23-24 Mart 2016 tarihlerinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Tesislerinde yapılacak olan İstanbul Okullar Küçükler Puanlı Atletizm Şampiyonası saatli programına ulaşmak için tıklayınız. Not: Yarışma kayıtları 21 Mart 2016 saat: 17:00'a kadar internet üzerinden yapılacaktır, aşağıda yazılı linklerden açılan kayıt formlarının girilmesi ile yapılacaktır.
Ferdi kayıt formu için tıklayınız
Kız Takımları Kayıt Formu için tıklayınız.
Erkek Takımları Kayıt Formu için tıklayınız.
      1 Mart 2016 tarihinde yapılan Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Yarı Final müsabaka sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
İSTANBUL OKULLAR GENÇLER PUANLI ATLETİZM ŞAMPİYONASI PROGRAMI
     14-15 Mart 2016 tarihlerinde Atatürk Olimpiyat Stadı Atletizm Tesislerinde yapılacak olan İstanbul Okullar Gençler Puanlı Atletizm Şampiyonası saatli programına ulaşmak için tıklayınız. Not: Yarışma kayıtları 11 Mart 2016 saat: 17:00'a kadar internet üzerinden yapılacaktır, aşağıda yazılı linklerden açılan kayıt formlarının girilmesi ile yapılacaktır.
Ferdi kayıt formu için tıklayınız
Kız Takımları Kayıt Formu için tıklayınız.
Erkek Takımları Kayıt Formu için tıklayınız.

      2016 Yılı İstanbul Atletizm İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan ve sezon içinde yapılması planlanan 44. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık Kupası Atletizm Yarışlarına ait talimatına ulaşmak için tıklayınız.

Not: 1 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında tüm ilçelerde yapılacak olan Büyükşehir Belediye Başkanlığı kupası seçme yarışmaları sonrasında 44. Geleneksel İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık Kupası Atletizm Yarışmaları yukarıda belirtilen talimatlar doğrultusunda 22 Mayıs 2016 tarihinde Yenikapı Miting alanında saat:10:00’da yapılacaktır.


YARIŞMA ERTELEME
      İstanbul Atletizm İl Temsilciliği Faaliyet programında 24 Şubat 2016 tarihine planlanmış olan Liseler Ferdi Salon İl Birinciliği yarışmaları daha ileri bir tarihte yapılacaktır.
     

 Cheetosİstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Avrupa Yakası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Anadolu Yakası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.


      16 Şubat 2016 Cheetos İstanbul’un En Hızlısı Salon  Yarışmaları start listesi için tıklayınız.
      10 Şubat 2016 tarihinde yapılan Okullar Yıldızlar Salon İl Birinciliği Müsabakaları erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      2016 yılı Cheetos İstanbul’un En Hızlısı Salon  Yarışmaları statüsü için tıklayınız.Okullar her yaş kategorisi için en fazla üç kız ve üç erkek öğrenci ile katılacak olup, kayıt yaptırmak isteyenler verilen link adresini tıklayarak http://goo.gl/forms/VK8xdzcSGY   açılan form’da her sporcu için internet üzerinden ayrı ayrı kayıt yaptıracaklardır. İnternet üzerinden yapılan kayıtlarla ilgili olarak, kaydın alındığına dair geri dönüş yapılacaktır. İnternet üzerinden son kayıt tarihi 14 Şubat 2016 saat:17.00’dır. Resmi onay yazısı için tıklayınız.
      20 Ocak 2016 tarihinde Ataköy Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonunda düzenlenen Küçükler (U14) Ferdi Salon Atletizm İl Birinciliği erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
       13 Ocak 2016 tarihinde Ataköy Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonunda düzenlen Okullar Takımlar Gençler Salon Atletizm Şampiyonası yarışma erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      7 Ocak tarihinde Ataköy Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonuda yapılan Okullar Takımlar Yıldızlar Salon Şampiyonası kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
VALİLİK KUPASI ÖDÜL TÖRENİ
      45. Valilik Kupası Ödül töreni İstanbul Valisi sayın Vasip Şahin'in katılımı ile 30 Aralık 2015 Çarşamba günü saat:10.00'da Burhan Felek Milli Takımlar Kamp Merkezi Konferans Salonunda yapılacaktır. Ödül almaya hak kazanan ferdi sporcu ve takımların belirtilen günde takım idarecileri ile birlikte spor kıyafetli olarak en geç saat:09.30'da tören yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.
      2015-2016 sezonunda düzenlenecek olan Okullar Puanlı Atletizm Yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
      2015-2016 sezonunda düzenlenecek olan Analig Atletizm Yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
      22 Aralık 2015 tarihinde Ataköy Aslı Çakır Alptekin salonunda yapılacan Okullar Takımlar Salon Atletizm Şampiyonası erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
KAYMAKAMLIK KUPASI OKULLAR KROS FİNAL MÜSABAKASI
14 Aralık Pazartesi günü Üsküdar Validebağ Şevket Aktalay Sürekli Eğitim Merkezi (İzci Evi) Kros parkurunda yapılan İstanbul Kaymakamlık Kupası Okullar Kros Yarışmaları Final sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kaymakamlık Kupası Okullar Kros Avrupa Yakası Yarı Final Yarışmaları
9 Aralık 2015 günü yapılan Kaymakamlık Kupası Okullar Kros Avrupa Yakası Yarı Final yarışma sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız Yarışma sonuçlarına göre her kategoride ilk sekiz sırayı elde eden takımlar 14 Aralık 2015 tarihinde yapılacak olan İstanbul finalinde yarışma hakkını elde etmişlerdir.

Kaymakamlık Kupası Okullar Kros Anadolu Yakası Yarı Final Yarışmaları
8 Aralık 2015 günü yapılan Kaymakamlık Kupası Okullar Kros Anadolu Yakası Yarı Final yarışma sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız Yarışma sonuçlarına göre her kategoride ilk sekiz sırayı elde eden takımlar 14 Aralık 2015 tarihinde yapılacak olan İstanbul finalinde yarışma hakkını elde etmişlerdir.

Kaymakamlık Kupası Okullar Kros Finalleri‏

       İstanbul Kaymakamlık Kupası Okullar Kros Yarışmalarının Anadolu Yakası Finali 8 Aralık Salı günü, Avrupa Yakası Finali 9 Aralık Çarşamba günü ve İstanbul Finali 14 Aralık Pazartesi günü Üsküdar Validebağ Şevket Aktalay Sürekli Eğitim Merkezi (İzci Evi) Kros parkurunda yapılacaktır. Yarışamaların teknik toplantısı yarışma günlerinde saat:09.30'da İzci Evi Lokalinde düzenlenecektir.

      2016 YILI OKULLAR KROS GÖĞÜS NUMARALARI İÇİN TIKLAYINIZ
KAYMAKAMLIK KUPASI KROS YARIŞMALARI İLÇE SONUÇLARI
Adalar İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Ataşehir İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bahçelievler İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bakırköy İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Başakşehir İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bayrampaşa İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Beylikdüzü İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Büyükçekmece İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Çatalca İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Çekmeköy İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Esenler İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Eyüp İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Fatih İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Gaziosmanpaşa İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Küçükçekmece İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Maltepe İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Pendik İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sarıyer İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Silivri İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sultangazi İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Ümraniye İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Zeytinburnu İlçesi Kaymakanlık Kupası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

       İstanbul Atletizm İl temsilciliği 2015 yılı faaliyet programında yer alan 5 Aralık 2015 tarihinde yapılan Yaş Grupları Olimpik Baraj Salon Yarışmaları 16 Yaş Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. 16 Yaş Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Yıldız Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Yıldız Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Master Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

      2015 Faaliyet takviminde 26 Kasım 2015 tarihinde yapılması planlanan 6. Geleneksel Canım Öğretmenim Kros Yarışmaları ileri bir tarihe ertelenmiştir.
      16 Kasım 2015 tarihinde yapılan 2016 yılı hakem semineri sunumuna ulaşmak için tıklayınız.
      2015-2016 yılı Kaymakamlık Kupası ve Okullar Kros İl Birinciliği seçme yarışmaları 5 Kasım - 14 Aralık 2015 tarihleri arasında tüm ilçelerde yapılacaktır. Yarışma statüsü ve yaş gurupları için tıklayınız.
      27  Ekim 2015 Salı günü Validebağ Şevket Aktalay İzci Evi Kros Parkurunda yapılan Cumhuriyet Kupası Okullar Kros Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
ATLETİZM HAKEMLERİNİN DİKKATİNE 
      
2016 yılı hakem semineri 16 Kasım 2015 tarihinde saat:18:00 - 21:00 saatleri arasında Burhan Felek GHSİM Futbol hakemleri toplantı salonunda yapılacaktır. Faal olarak görev almak isteyen hakem arkadaşlarımızın 50 (Elli) Tl yıllık hakem vize ücretlerini 16 Kasım 2015 tarihine kadar aşağıda verilen Iban numarasına yatırmaları ve banka dekontlarını seminer günü hakem komitesi üyelerine teslim edilmesi gerekmektedir.
BANKA İBAN NUMARASI Türkiye İş Bankası TR09 0006 4000 0014 2005 9410 76
Hakem arkadaşlarımızın 2016 yılında hakemliklerini sürdürebilmeleri için seminere katılmaları ve vize ücretini yatırmaları zorunludur.

      12 Eylül 2015 tarihinde Atatürk Olimpiyat Stadyumunda yapılacak olan Avrupa Spor Haftası İstanbul Büyükler İl Birinciliği Yarışmaları statü ve saatli programına ulaşmak için tıklayınız.
      22 Ağustos 2015 tarihinde Enka Sadi GÜLÇELİK Atletizm Sahasında yapılan 29. Sadi GÜLÇELİK Atletizm Yarışmaları erkekler sonuçları için tıklayınız. Bayanlar sonuçları için tıklayınız.
      11 Haziran 2015 tarihinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında yapılan Cheetos Türkiye'nin En Hızlısı Yarı Final -Final müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
AVRUPA ŞAMPİYON KULÜPLER KUPASI GENÇLER YARIŞMALARI İSTANBUL'DA
       Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Gençler A grubu yarışmaları 19 Eylül tarihinde Atatürk Olimpiyat Stadı Annex-1 sahasında yapılacaktır. Ülkemizi Fenerbahçe kadın ve erkek takımlarının temsil edeceği şampiyona resmi web sayfasına ekli linkten ulaşabilirsiniz.  http://www.ecccj-fenerbahce.org/#!anasayfa/c19hb 
ATLETİZM HAKEMİ ARKADAŞLARIN DİKKATİNE
      MHK tarafından hazırlanarak tüm illere gönderilen ve faal hakemler tarafından doldurulması istenen anket formu ekte yer almaktadır.Bu anket formununun tüm hakemler tarafından doldurularak 1 Eylül 2015 tarihine kadar mustafaakyavas@hotmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. İlgili form için tıklayınız.
      Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında 01.08.2015 tarihinde yapılan U16 Ligi Hazırlık ve Olimpik Baraj İstanbul yarışma sonuçları için tıklayınız.
      27 Haziran 2015 Cumartesi günü Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında yapılan Naili Moran ve Olimpik Baraj Deneme Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      11 Haziran 2015 tarihşnde yapılacak olan Cheetos İstanbulun En Hızlısı Yarı Final -Final müsabakaları ilgili yazısı ve katılacak sporcuların listesi için tıklayınız.
      Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında 04 Haziran 2014 tarihinde yapılan İstanbul'un En Hızlısı Final müsabakalarında ilk üç dereceye giren ve burs almaya hak kazanan sporcular listesi ektedir. Listede bulunan burs kazanan sporcuların ilgili linkteki kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir. http://goo.gl/forms/T9aVLCe4LY
      Cheetos İstanbulun En Hızlısı Avrupa Yakası Sonuçları için tıklayınız.
      Cheetos İstanbulun En Hızlısı Anadolu Yakası Sonuçları için tıklayınız.
CHEETOS İSTANBUL'UN EN HIZLISI İLÇE SONUÇLARI
Adalar ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Ataşehir ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Avcılar ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bahçelievler ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bakırköy ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Başakşehir ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bayrampaşa ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Beşiktaş ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Beykoz ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Beylikdüzü ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Beyoğlu ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Büyükçekmece ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Çatalca ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Çekmeköy ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Esenler ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Fatih ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kadıköy ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kartal ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Maltepe ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Pendik ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sancaktepe ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sarıyer ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sultanbeyli ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sultangazi ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Şile ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Şişli ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Tuzla ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Ümraniye ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Üsküdar ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Zeytinburnu ilçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Türkiye'nin En Hızlısı Gaziantep Bölge Finali Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Türkiye'nin En Hızlısı Erzurum Bölge Finali Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Türkiye'nin En Hızlısı Samsun Bölge Finali Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Türkiye'nin En Hızlısı Ankara Bölge Finali Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      23.05.2015 tarihinde yapılan Olimpik Sporcu Hazırlık Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Anadolu Yakası Final Müsabakaları 27 Mayıs 2015 tarihinde, Avrupa Yakası Final Müsabakaları 28 mayıs 2015 tarihinde yapılacaktır.
      Türkiye'nin En Hızlısı Konya Bölge Finali Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Türkiye'nin En Hızlısı Antalya Bölge Finali Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Cheetos Türkiye'nin En Hızlısı  etkinlik takvimine ekli linkten ulaşılabilir. http://www.cheetosturkiyeninenhizlisi.com/etkinliktakvimi
      21 Mayıs 2015 tarihinde yapılan 45. Valilik Kupası Kros Yarışmaları okullar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Kulüpler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Cheetos İstanbul'un En Hızlısı İlçe seçmelerinin tarihlerinde güncelleme olmuştur. Yeni seçme tarihleri için tıklayınız.(Güncelleme 13.05.2015 )
      İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen 35. Atatürk Yol Koşusu 16 Mayıs 2015 Cumartesi Günü Saat 10:00'da Gülhane Parkı Sarayburnu Kapısı önünden yapılacaktır. Yarışma saatli programı ve statüsüne ulşamak için tıklayınız.
      Türkiye'nin En Hızlısı İzmir Bölge Finali Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      09.05.2015 tarihinde yapılan Olimpik Sporcu Hazırlık Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Türkiye'nin En Hızlısı Bursa Bölge Finali Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Türkiye'nin En Hızlısı Edirne Bölge Finali Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      02.05.2015 tarihinde yapılan Olimpik Sporcu Hazırlık Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      43.Geleneksel İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık Kupası Atletizm Final Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Boğaziçi Üniversitesi Atletizm Günleri (FieldDay) 27-28 Nisan 2015 tarihlerinde Uçaksavar Atletizm Pisti’nde düzenlenecek olup, yarışmaların Teknik Toplantısı 27 Nisan 2015 saat 12:30’da yapılacaktır. Yarışma statüsü ve saatli programına ulaşmak için tıklayınız.
     İl Müdürlüğümüzün 2015 yılı Atletizm faaliyet programında yer alan ve Ol Şubat — 31 Mart 2015 tarihleri arasında tüm İlçelerde yapılan Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kupası seçme yarışmaları sonrasında 43.Geleneksel İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık Kupası Atletizm Final Yarışmaları 25 Nisan 2015 tarihinde yapılacaktır.Yarışma statüsüne ulaşmak için tıklayınız. Yarışma kayıt linki www.ibbbaskanlikkupasi.org
Önemli Duyuru: Müsabakalar Yenikapı Miting Alanında yapılacaktır.
      16-17 Nisan 2015 tarihlerinde yapılan Okullar Yıldızlar Puanlı Atletizm İl Birinciliği kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Atletizmi Geliştirme Projesi Okullar Kros Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Cheetos İstanbul'un En Hızlısı İlçe seçmelerinin tarihlerinde güncelleme olmuştur. Yeni seçme tarihleri için tıklayınız.
      13-14 Nisan 2015 tarihlerinde yapılan Okullar Küçükler Puanlı Atletizm İl Birinciliği erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI İLÇELER SONUÇLARI
      Avcılar İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Bahçelievler İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Bakırköy İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Başakşehir İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Bayrampaşa İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Beylikdüzü İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Çekmeköy İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Esenyurt İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Eyüp İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Güngören İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Güngören İlçesi Atatürk Koşusu sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Sancaktepe İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Sarıyer İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Şişli İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Ümraniye İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Zeytinburnu İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      1-2 Nisan 2015 tarihlerinde yapılan Okullar Gençler Puanlı Atletizm İl Birinciliği yarışmaları kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      31 Mart 2015 tarihinde yapılan Ortaokullar Salon İl Birinciliği müsabakaları kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      16-17 Nisan 2015 tarihlerinde yapılacak olan Okullar Yıldızlar Puanlı Atletizm İl Birinciliği saatli programına ulaşmak için tıklayınız.
Not: Yarışma kayıtları 14 Nisan 2015 saat: 17.00'a kadar internet üzerinden yapılacaktır, aşağıda yazılı linklerden açılan kayıt formlarının girilmesi ile yapılacaktır.
Ferdi kayıt formu linki için tıklayınız http://goo.gl/forms/naUnwDwkdf
Kız takımları kayıt formu linki için tıklayınız http://goo.gl/forms/O8XzqYGio2
Erkek takımları kayıt formu linki için tıklayınız http://goo.gl/forms/Uw9aKUuj8t

      Atletizm Geliştirme Projesi kros yarışmalarının İstanbul İli seçmeleri TAF Yarışma Talimatı, IAAF yarışma kurallarına ve bu statüye bağlı olarak 8 Nisan 2015 tarihinde  Validebağ Şevket AKTALAY İzci Evi parkurunda düzenlenecektir.  Yarışmaların teknik toplantısı 8 Nisan 2015  günü saat 09.30’da yarışma alanında yapılacaktır. Yarışma statüsü ve yaş gurupları için tıklayınız.

      Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonunda 18 Mart tarihinde yapılan Liseler Salon İl Birinciliği erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Aslı Çakır Alptekin Salonunda 18 Mart tarihinde Liseler Salon İl Birinciliği, 31 Mart tarihinde Ortaokullar Salon İl birinciliği yarışmaları yapılacaktır. Yarışmalarla ilgili statü ve valilik onay yazısına ulaşmak için tıklayınız. Liseler salon İl Birinciliği Yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız.Ortaokullar salon İl Birinciliği Yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
      Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Yarışmaları statü ve ilçe yarışma tarihleri için için tıklayınız. İlgili yarışmaların onay formu için tıklayınız. ( Yarışmalara katılacak sporcular için kayıt sistemi; önce öğretmenler veya veliler,  http://www.cheetosturkiyeninenhizlisi.com/ogretmen-kaydi/ adresi üzerinden kendi kayıtlarını tamamlayacaklar. Organizasyon tarafından yapılan incelemeler sonucunda kaydı onaylandığına dair bir mail gönderilecek ve daha sonra   http://www.cheetosturkiyeninenhizlisi.com/ogretmen-girisi/    adresi üzerinden öğretmen veya veli girişi yaparak tüm sporcularınızın kaydını yapmanız gerekmektedir. ) Doğum tarihleri 2001-2002-2003-2004-2005 olacaktır ( PDF dosyasında yanlış yazılmıştır ) 
      Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Final Müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      3-4 Mart 2015 tarihlerinde yapılan Ana Lig Yarışmaları İstanbul Seçmeleri kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      İstanbul Atletizm İl Temsilciliği 2015 Yılı Faaliyet Programı için tıklayınız.
      Okul Sporları İl Dışı Onay Formu için tıklayınız.
      İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Yarı Final Start Listesine ulaşmak için tıklayınız.
      Cheetos İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Anadolu Yakası seçmeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Avrupa Yakası seçmeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
     19.01.2015 tarihinde yapılan  İstanbul Okullar Kros Final yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      13.01.2015 Tarihinde yapılan İstanbul Okullar Kros Yarı Final yarışmaları Anadolu Yakası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. 14.01.2015 Tarihinde yapılan İstanbul Okullar Kros Yarı Final yarışmaları Avrupa Yakası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      2015 yılı Cheetos İstanbul’un En Hızlısı Salon  Yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız. Online Kayıt için tıklayınız. ( Güncelleme 13.01.2015 )
      Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyet programında yer alan “Salon Federasyon Deneme Yarışmaları” 10-11 Ocak 2015 tarihlerinde Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu’nda yapılmıştır. Yarışma sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
KAYMAKAMLIK KUPASI İLÇE YARIŞMALARI SONUÇLARI
Adalar İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Ataşehir İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Avcılar İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Bahçelievler İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Bakırköy İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Başakşehir İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Beykoz İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Beylikdüzü Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Beyoğlu İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Çatalca İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Çekmeköy İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Eyüp İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Fatih İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Gaziosmanpaşa İlçesi Mavi Gün Koleji Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Kadıköy İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Kağıthane İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Küçükçekmece İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Maltepe İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Pendik İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Sancaktepe İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız..
Sarıyer İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Sultangazi İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Şişli İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Ümraniye İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
Zeytinburnu İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması sonuçları için tıklayınız.
   
İSTANBUL OKULLAR KROS YARI FİNAL-FİNAL YARIŞMALARI TARİH DEĞİŞİKLİĞİ
       İstanbul Okullar Kros Yarı Final yarışmaları yoğun kar yağışı beklentisi nedeni ile Anadolu Yakası 13 Ocak 2015 , Avrupa Yakası 14 Ocak 2015 tarihlerinde Validebağ Şevket Aktalay İzci Evi Kros Parkurunda yapılacaktır. Final Yarışması ise 19 Ocak 2015tarihinde Validebağ Şevket Aktalay İzci Evi Kros Parkurunda yapılacaktır.
2015 yılı İstanbul Atletizm İl Temsilciliği Faaliyet Programı Taslak-1
     Faaliyet programı ile ilgili görüş ve önerilerinizi İstanbul Atletizm İl Temsilciliği Facebook sayfasından mesaj olarak gönderebilirsiniz. Taslak faaliyet programına ulaşmak için tıklayınız.
Bir Üst Kategoriye Terfi Bekleme Süresini Dolduran Hakemler
     
 Bulundukları kategoride gerekli bekleme sürelerini doldurarak bir üst kategoriye terfi sınavına girmeye hak kazanan hakemlerimizin listesidir. Sınav tarihi daha sonra duyurulacaktır. Liste hakem arkadaşlarımızın sınavlara hazırlanabilmesi amacı ile yayınlanmıştır. İlgili hakem listesine ulşamak için tıklayınız.
      06 – 07 OCAK 2015 Salı / Çarşamba günleri Validebağ Şevket Aktalay İzci Evi Kros Parkurunda yapılacak olan İstanbul Atletizm İl Temsilciliği Okullar Kros il Birinciliği Yarı Final Yarışmaları statü, kayıt formu ve saatli programına ulaşmak için tıklayınız.
      27-28 Aralık 2014 tarihlerinde İstanbul Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonunda yapılacak Rekor Deneme yarışmalarının katılım istatistik bilgileri ile detaylı katılım listeleri ve saatli programına ulaşmak için tıklayınız.
          20 Aralık 2014 tarihinde Ataköy Aslı Çakır Alptekin Atletizm salonunda yapılan deneme müsabakaları 16 Yaş Altı erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.16 Yaş Altı kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Yıldız kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Genç erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Master erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
       Fanatik Indoor Cup 2 yarışma sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Atletizm Federasyonu’nun 2014 faaliyet takviminde yer alan 13 Aralık 2014 Cumartesi günü İstanbul Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonunda yapılan Federasyon deneme yarışları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      7 Aralık 2014 tarihinde yapılacağı ilan edilen17. Geleneksel Pertevniyal Koşusu ileri bir tarihe ertelenmiştir.
      25.11.2014 tarihinde yapılan Canım Öğretmenim Kros Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
              29 Kasım 2014  tarihinde ATAKÖY ASLI ÇAKIR ALPTEKİN ATLETİZM salonunda yapılan salon deneme müsabakaları yıldız kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Yıldız erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız . Genç erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız . Büyük bayanlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Büyük erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      20 Kasım 2014 ve 2 Ocak 2015 tarihlerinde yapılacak olan Kaymakamlık Kupası ve Okullar Kros İl Birinciliği yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
      
HAKEM ARKADAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

2015 yılı hakem semineri 20 Kasım 2014 tarihinde saat:18:30'da Burhan Felek GHSİM Futbol hakemleri toplantı salonunda yapılacaktır. Faal olarak görev almak isteyen hakem arkadaşlarımızın 30 (Otuz) Tl yıllık hakem vize ücretlerini 20 Kasım 2014 tarihine kadar aşağıda verilen Iban numarasına yatırmaları ve banka dekontlarını seminer günü hakem komitesi üyelerine teslim edilmesi gerekmektedir.

BANKA İBAN NUMARASI 
Türkiye İş Bankası
TR09 0006 4000 0014 2005 9410 76

Hakem arkadaşlarımızın 2015 yılında hakemliklerini sürdürebilmeleri için seminere katılmaları ve vize ücretini yatırmaları zorunludur.

      VODAFONE İSTANBUL MARATONUN'DA GÖREVLİ HAKEM ARKADAŞLARIMIZIN DİKKATİNE :
      16 Kasım Pazar günü yapılacak olan Vodafone İstanbul Maratonunda görev yapacak hakem arkadaşlarımız için araçların hareket saatleri; Anadolu yakasında oturan arkadaşlarımız 06:20'de Burhan Felek GHSİM'lüğü önünde toplanacaklar, araç 06:30'da hareket edecektir. Araç Sorumlusu (Ali Kandemir) Avrupa yakasında oturan arkadaşlarımız Edirnekapı'da bulunan İstanbul BB Spor AŞ'de saat:06.50'de toplanacaklardır.

      Cumhuriyet Kupası Kros yarışması sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Güncelleme 06/11/2014
      2014-2015 sezonunda Okul Yarışmalarında , okulların kullanacakları göğüs numaralarına ulaşmak için tıklayınız.
      Okullar Kros yarışma statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
      Okullar Atletizm yarışma statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
      Atletizm Ferderasyonunun Genç Yetenekler Projesi ile ilgili yazısına ulaşmak için tıklayınız.
      2015 Yılı Faal Hakem Uygulama Talimatına ulaşmak için tıklayınız.
      16 Ekim tarihinde Aslı Çakır Alptekin salonunda düzenlenecek olan Okullar Takımlar Atletizm Şampiyonası yarışmalarında yürüyüş branşı da olacaktır.Yürüyüş kuralları ile ilgili olarak öğretmenlerimize katkısı olması amacı ile ek'li sunum ve video ( Link aşağıda belirtilmiştir ) yayınlanmıştır. İlgili sunuma ulaşmak için tıklayınız. (Sunum çalışması için Can KORKMAZOĞLU'na teşekkür ederiz.) https://www.youtube.com/watch?v=RnKMwdwlkyU
      Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında 16 Ekim 2014 tarihinde Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonun'da yapılan Okullar arası Takımlar Atletizm Şampiyonası Yarışmaları erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Bayanlar sonuçlarına ulaşmak tıklayınız.
      Canım Öğretmenim Okullar Kros yarışmaları 25 Kasım 2014 tarihinde Validebağ Şevket AKTALAY İzci Evi Kros Parkurunda yapılacaktır. Yarışma statüsü, kayıt formu ve saatli programına ulaşmak için tıklayınız.
      Cumhuriyet Kupası Okullar Kros yarışmaları 31 Ekim 2014 tarihinde Validebağ Şevket AKTALAY İzci Evi Kros Parkurunda yapılacaktır. Yarışma statüsü, kayıt formu ve saatli programına ulaşmak için tıklayınız.( Güncelleme 18.10.2014 13:00 )
      17. Geleneksel Pertevniyal Koşusu 7 Aralık 2014 tarihinde yapılacaktır. Yarışma statüsü ve saatli programı daha sonra yayınlanacaktır.
   Galatasaraylı  Sporcular  Derneğince Şevki KORU ansına düzenlenen Kır Koşusu               31 Ağustos 2014 tarihinde Saat:10:30’da Üsküdar Şevket AKTALAY İzci Korusu Koşu Parkurunda  yapılacaktır. Katılmak isteyen sporcularımıza duyurulur.
 İrtibat :Galatasaray Spor Kulübünden  Turgut Bey      0533 712 64 94  
      28. Sadi GÜLÇELİK Atletizm Yarışmaları Sonuçları
16 yaş altı erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
16 yaş altı kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Büyük erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Büyük kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Genç erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Genç kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Yıldız erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Yıldız kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Deneme yarışı sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

      09.08.2014 Tarihinde Enka Sadi GÜLÇELİK Atletizm Pistinde yapılan Olimpik Sporcu Hazırlık Yarışmaları bayanlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Güncelleme 20/08/2014
      28. Sadi GÜLÇELİK Atletizm Yarışmaları 16 Ağustos 2014 Cumartesi Günü Enka Sadi GÜLÇELİK Atletizm Pistinde yapılacaktır. Yarışma saatli programı ve statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
44.VALİLİK KOŞUSUNDA DERECEYE GİREN İLK 3 SPORCU, KULÜP VE OKULLARA DUYURULUR.
      44. Valilik Kupası Ödül Töreni 24-25 Temmuz 2014 Perşembe veya Cuma tarihlerinden birinde sporcu, okul ve kulüplere ödenecektir. Ödül almaya gelecek olan okul ve kulüp temsilcilerinin yanlarında ödül almaya yetkili olduklarına dair resmi yazı, sporcuların ise şahsen gelmeleri lisans ve nüfus cüzdanı ibraz etmeleri zorunludur.
    
  2013 YILI İSTANBUL'UN EN HIZLISI YARIŞMALARINDA BURS KAZANAN SPORCULARIN LİSTESİ
      2013 yılı İstanbul'un En Hızlısı yarışmalarına katılarak burs almaya hak kazanan ekli listedeki sporcuların aşağıda bulunan linki tıklayarak bilgi formunu doldurmaları ve bununla birlikte burs işlemlerinin başlayabilmesi için lisanslarını da 0 212 661 05 22 numaraya fakslamaları gerekmektedir. Burs almaya hak kazanan sporcu listesi için tıklayınız.  
      Sporcu bilgi formu için tıklayınız.

      İstanbul'un En Hızlısı final yarışmalarında kategorilerinde ilk sekiz sırayı elde eden sporcuların link adresine tıklayarak ulaşacakları bilgi formunu en kısa zamanda doldurarak göndermeleri gerekmektedir. İstanbulun En Hızlısı Final Müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
İstanbul’un En Hızlısı Yarışmaları Final Müsabakalarında yarışan sporcuların doldurması gereken bilgi formu linkine ulaşmak için tıklayınız.
      21 Haziran 2014 Cumartesi günü Enka Sadi Gülçelik Atletizm Tesislerinde yapılan Olimpik Sporcu Hazırlık Yarışmaları bayanlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      14 Haziran 2014 Cumartesi günü Enka Sadi Gülçelik Atletizm Tesislerinde yapılan Olimpik Sporcu Hazırlık Yarışmaları bayanlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
İSTANBULUN EN HIZLISI YARI FİNAL ve FİNAL YARIŞMALARI
      4 Haziran 2014 Çarşamba günü Enka Sadi Gülçelik tesislerinde yapılan İstanbul'un En Hızlısı Yarı Final Yarışmaları - Final yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      10-11 Haziran 2014 tarihlerinde Aslı Çakır ALPTEKİN Atletizm Salonunda "IAAF ÇOCUK ATLETİZM PROJESİ" konulu seminer yapılacaktır. Seminer izin onayı için tıklayınız.
      29 Mayıs 2014 tarihinde yapılan İstanbulun En Hızlısı yarı Final Yarışmaları Avrupa Yakası Seçmeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      31 Mayıs 2014 Cumartesi günü Enka Sadi GÜLÇELİK Atletizm Pistinde yapılan Fetih Haftası Yarışmaları bayanlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      28 Mayıs 2014 tarihinde yapılan İstanbulun En Hızlısı yarı Final Yarışmaları Anadolu Yakası Seçmeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      27 Mayıs 2014 Salı günü Validebağ Şevket AKTALAY İzci Evi Parkurunda yapılan 44.Valilik Kupası Kros İl Birinciliği Yarışmaları  sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      İstanbulun En Hızlısı yarı Final Yarışmaları Anadolu Yakası Seçmeleri 28 Mayıs 2014 tarihinde, AvrupaYakası Seçmeleri 29 Mayıs 2014 tarihinde yapılacaktır.Yarışmaların saatli programına ulaşmak için tıklayınız.
      İstanbulun En Hızlısı Yarışmaları Ataşehir İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Avcılar İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Bağcılar İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Bahçelievler İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Bakırköy İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Başakşehir İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Bayrampaşa İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Beşiktaş İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Beykoz İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Beyoğlu İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Büyükçekmece İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Çekmeköy İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Eyüp İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Fatih İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Gaziosmanpaşa İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kadıköy İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kağıthane İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Kartal İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Küçükçekmece İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Maltepe İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Pendik İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Sancaktepe İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Sarıyer İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Sultanbeyli İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Şişli İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Tuzla İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Ümraniye İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Üsküdar İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Zeytinburnu İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      13 Mayıs 2014 tarihinden itibaren Manisa - Soma ' da yaşanan maden faciası dolayısı ile 3 gün milli yas ilan edilmiştir.Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğümüzün ilgili yazısı içintıklayınız. 
      Ulusal Yas nedeniyle ertelenmiş olan En Hızlı İlçe seçmelerinin 27 Mayıs tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir ..
       İstanbulun En Hızlısı Yarışmaları Anadolu Yakası Yarı Final saatli programı için tıklayınız.
      İstanbul Atletizm İl Temsilciliği Nisan ayı faaliyet raporu için tıklayınız.
      16 Mayıs 2014 Cuma günü Gülhane Parkı Sarayburnu Kapısında yapılacak olan İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 34. Atatürk Yol Koşusu saatli programı, izin onayı ve statüsüne ulaşmak için tıklayınız. 
      10-11 Mayıs 2014 tarihlerinde yapılan Federasyon Deneme yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Olimpik Sporcu Hazırlık yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      21.04.2014 tarihinde Küçük Çamlıca Çayırı Kros Parkurunda yapılan Üsküdar Belediyesi 23 Nisan Şenlikleri müsabaka sonuçları için tıklayınız.
      Vodafone İstanbul Yarı Maratonu sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      27 Nisan 2014 tarihinde yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kupası Final Müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
    21 Nisan 2014 tarihinde yapılan Eğlenceli Atletizm Salon Müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız....  
Küçük kızlar ve küçük erkekler takım sonuçları ve guruplara katılınacak iller için tıklayınız.
Yıldız kızlar ve yıldız erkekler takım sonuçları ve guruplara katılınacak iller için tıklayınız.
Genç kızlar ve genç erkekler takım sonuçları ve guruplara katılınacak iller için tıklayınız.
     27-28 Nisan 2014 tarihlerinde yapılacak olan Boğaziçi Üniversitesi Field Day yarışmaları saatli programına ulaşmak için tıklayınız. 
      27 Nisan 2014 tarihinde yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kupası Final Müsabakaları saatli programı ve statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
      Kaymakamlık Kupası Müsabakaları yapılan ilçelerden Ümraniye İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Güngören İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      10 Nisan 2014 tarihinde yapılan İstanbulun En Hızlısı Yarışmaları Avrupa Yakası elemeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Atletizm Geliştirme Projesi Kros Yarışmaları İstanbul İli Seçmeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      2013-2014 Yılı Atletizm İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan ve 27 Nisan 2014 tarihinde yapılacak olan 42. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Kupası Atletizm yarışlarına ait talimat için tıklayınız.
EĞLENCELİ ATLETİZM YARIŞMALARI
      İstanbul Atletizm İl Temsilciliği 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Eğlenceli Atletizm yarışmaları 21 Nisan 2014 Pazartesi günü saat : 10:00'da Ataköy Aslı Çakır ALPTEKİN Atletizm Salonunda yapılacaktır. İlgili yazı, statü ve parkur şeması için tıklayınız.
      Belediye Başkanlığı Kros Yarışmaları yapılan ilçelerden Bakırköy İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Zeytinburnu İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Güngören İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Sultanbeyli İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Maltepe İlçesi sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Atletizm Federasyonu Başkanımız Sayın Fatih ÇİNTIMAR'ın da katılacağı Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Başakşehir, Bahçelievler, Büyükçekmece, Esenler ve Küçükçekmece ilçelerinde görevli Ortaokul Müdürleri ve Beden Eğitimi Öğretmenlerine yönelik koordinasyon toplantısı 10 Nisan 2014 Perşembe günü Saat: 11:00'da Atatürk Olimpiyat Stadı Toplantı Salonunda yapılacaktır. İlgili yazı için tıklayınız.
      Okullar Puanlı Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları Genç Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız Kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız Erkekler onuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Okullar Küçükler Puanlı Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları küçük kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Küçük erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      2014 yılı İstanbul'un en hızlısı yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
 
      27-28 Mart 2014 tarihlerinde yapılacak olan Gençler Okullar Puanlı Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları saatli programında değişiklik yapılmıştır. Yeni saatli progm için tıklayınız. ( Güncelleme 25.03.2014 08:45 )
 
OKULLAR PUANLI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ KAYIT FORMLARI
Küçük kızlar kayıt formu için tıklayınız.
Küçük erkekler kayıt formu için tıklayınız.
Yıldız kızlar kayıt formu için tıklayınız.
Yıldız erkekler kayıt formu için tıklayınız.
Genç kızlar kayıt formu için tıklayınız.
Genç erkekler kayıt formu için tıklayınız.
( Kayıt formları doldurulduktan sonra istanbulatletizm@gmail.com adresine gönderilecektir.)
 
OKULLAR PUANLI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI
     Okullar Puanlı Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları 24-25 Mart 2014 tarihlerinde Küçükler, 27-28 Mart 2014 tarihlerinde Gençler, 1-2 Nisan 2014 tarihlerinde Yıldızlar kategorilerinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Pistinde yapılacaktır. Yarışmalar saat 10:00'da başlayacaktır. Küçükler - Gençler resmi yazı,saatli program ve kayıt formu için tıklayınız. Yıldızlar resmi yazı ve saatli programı için tıklayınız. ( Kayıt formları doldurulduktan sonra istanbulatletizm@gmail.com adresine gönderilecektir.)
      12 Mart 2014 tarihlerinde yapılan Okullar Küçükler Salon Yarışmaları Küçük Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Küçük kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız
     Atletizm İlçe Temsilcileri Toplantısı 12 Mart Çarşamba günü saat 11:00'da Ataköy Aslı Çakır ALPTEKİN Atletizm Salonunda yapılacaktır. İzin onayı için tıklayınız.
      4-5 Mart 2014 tarihlerinde yapılan Okullar Gençler Puanlı Salon Yarışmaları bayanlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      27-28 Şubat 2014 tarihlerinde yapılan Okullar Yıldızlar Salon İl Birinciliği kızlar müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız , erkekler müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız .
      2014 Yılı Puanlı Atletizm Müsabakaları genel talimatına ulaşmak için tıklayınız.
      2014 yılı İstanbul'un en hızlısı yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
      26 Şubat 2014 tarihinde İstanbul İli Beden Eğitimi Öğretmenlerine atletizm branşında hizmet içi eğitim verilecektir. İlgili izin onayı yazısı için tıklayınız.
      İstanbul Atletizm İl Temsilciliği 2014 Yılı Faaliyet Takvimine ulaşmak için tıklayınız.
      12 Şubat 2014 tarihinde yapılan İstanbul'un En Hızlısı Salon final yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. 
      Anadolu Yıldızlar Ligi Seçme Yarışmaları 27-28 Şubat 2014 tarihlerinde yapılacaktır. Yarışma talimatı ve kayıt formu için tıklayınız. ( Güncelleme 17.02.2014 13:20 )
      1-2 Şubat 2014 tarihlerinde yapılan olan Turkcell Gençler - Büyükler Türkiye Salon Şampiyonası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      12 Şubat 2014 tarihinde yapılacak olan İstanbul'un En Hızlısı Salon Final Yarışmaları seri-kulvar dağılım listelerine ulaşmak için tıklayınız.
      Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2014 Yılı faaliyet programında yer alan 4.UĞUR MUMCU Anma Koşusu kulüpler - okullar takım sıralaması için tıklayınız tıklayınız. Ferdi sıralama sonuçları için tıklayınız.
      22 Ocak 2014 tarihinde yapılan İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Avrupa Yakası elemeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      21 Ocak 2014 tarihinde yapılan İstanbul'un En Hızlısı Salon Yarışmaları Anadolu Yakası elemeleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
ÖNEMLİ DUYURU
      21-22 Ocak tarihlerinde yapılacak olan İstanbul'un En Hızlısı Salon yarışmalarına katılacak olan okulların;katılımcı öğrencilere GHSİ müdürlüğü tarafından hazırlanacak olan sporcu kartlarına veri olabilmesi için okul müdürü onaylı öğrencilerin TC kimlik numaraları yazılı katılım listelerini mutlaka getirmleri ve oradaki görevlilere teslim etmeleri gerekmektedir.
      2014 Eğitim Öğretim yılı İstanbul İli Atletizm İlçe Temsilcileri resmi yazısına ulaşmak için tıklayınız. İlçe temsilcileri iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.
 
      İstanbul Okullar Kros İl Birinciliği Müsabakaları istatiskleri için tıklayınız.
    İstanbul Okullar Kros İl Birinciliği Final Müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız
       İstanbul Okullar Kros İl Birinciliği Yarı Final Müsabakaları Avrupa yakası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      İstanbul Okullar Kros İl Birinciliği Yarı Final Müsabakaları Anadolu yakası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
       Ataşehir İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Bahçelievler İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Bakırköy İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Bayrampaşa İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Başakşehir İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Beykoz İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Zeytinburnu İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Çekmeköy İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Fatih İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Maltepe İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Pendik İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sancaktepe İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Sarıyer İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Ümraniye İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Gaziosmanpaşa İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Kartal İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
İSTANBUL ATLETİZM İL TEMSİLCİLİĞİ 2014 FAALİYET PROGRAMI ( TASLAK )
      İstanbul Atletizm İl Temsilciliği 2014 yılı taslak faaliyet programına ulaşmak için tıklayınız. Faaliyet programı ile ilgili görüş ve önerilerinizi istanbulatletizm@hotmail.com adresine yazabilirsiniz.
       4-5 Ocak 2013 tarihlerinde Ataköy Aslı Çakır ALPTEKİN Atletizm Salonunda yapılan .16 Yaş altı salon il birinciliği müsabakaları 16 yaş altı erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. 16 yaş altı kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
OKULLAR KROS GÖĞÜS NUMARALARI
      Okullar kros göğüs numaraları için tıklayınız.
      Atletizm İl Temsilciliğ Kasım ayı faaliyet brifingi için tıklayınız.
      21-22 Aralık 2013 tarihlerinde Ataköy Aslı Çakır ALPTEKİN Atletizm Salonunda yapılan Yıldızlar Salon İl Birinciliği müsabakaları yıldız kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Büyük bayanlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Büyük erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Okullar Kros İl Birinciliği müsabakaları resmi yazısı için tıklayınız.
    
İSTANBUL OKULLAR KROS İL BİRİNCİLİĞİ
  İstanbul Okullar Kros İl Birinciliği Yarı Final Müsabakaları 8 – 9 OCAK 2014 Çarşamba / Perşembe günleri Validebağ Şevket Aktalay İzci Evi Kros Parkuru'nda saat 11:00'da yapılacaktır. Yarışma saatli programı, statüsü ve kayıt formu için tıklayınız.
      
      58. Ömer Besim Kır Koşusu, 3 farklı yaş kategorisinde 168 sporcunun katılımıyla İstanbul’da yapıldı. Yarışma sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
2014 YILI İSTANBUL HAKEM SEMİNERİ
2014 yılı İstanbul hakem semineri Atletizm Federasyonu MHK Asbaşkanı Can Korkmazoğlu'nun sunumuyla yapıldı. Seminerde Atletizm il temsilcisi Salih Nathur 2013 yılı faaliyet sezonunun genel bir değerlendirmesini yaptıktan sonra Atletizm Federasyonu MHK Asbaşkanı Can Korkmazoğlu sezon içerisinde karşılaştığımız aksaklıklar ve IAAF tarafından yapılan yeni kural değişiklikleri ve uygulamaları ile ilgili sunumunu hakem arkadaşlarımızla paylaştı.  Sunuma ulaşmak için tıklayınız.
      1 Kasım 2013 tarihinde Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. Yılı anısına düzenlenen Cumhuriyet Kupası Okullar Kır Koşusu Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      24 Ekim 2013 tarihinde saat:10.30'da Ataköy Aslı Çakır Alptekin atletizm salonunda yapılan İstanbul'un en hızlısı yarışmaları sporcu performans testleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      İstanbul'un en hızlısı yarışmaları sporcu, öğretmen, antrenör bilgilendirme semineri 24 Ekim 2013 tarihinde saat:10.30'da Ataköy Aslı Çakır Alptekin atletizm salonunda yapılacaktır. İlgili yazı için tıklayınız. İstanbul'un en hızlısı yarışmaları sporcu bilgi formu için tıklayınız. ( Seminere gelecek öğrencilerin yapılacak testlerde kullanacakları spor malzemelerini yanlarında getirmeleri gerekmektedir. )
     2013 - 2014 yılı 44. Geleneksel Valilik Kupası ve Okullar Kros il birinciliği seçme yarışmaları 1 Kasım 2013 – 5 Ocak 2014 tarihleri arasında tüm ilçelerde yapılacaktır. İlgili yarışma talimatına ulaşmak için tıklayınız.
      2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Puanlı Atletizm ve Kros müsabakaları yaş gruplarına ulaşmak için tıklayınız.
      2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Genel Yarışma Talimatlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2014 Yılı faaliyet programında yer alacak 4.UĞUR MUMCU Anma Koşusu 26 Ocak 2014 tarihinde KARTAL ilçesinde Saat:10.00’da UĞUR MUMCU Mahallesinde düzenlenecektir. Yarışma statüsü ve saatli programına ulaşmak için tıklayınız.
      2014 Yılı Puanlı Atletizm Müsabakaları genel talimatına ulaşmak için tıklayınız.
       İstanbul Okullar Kros İl Birinciliği Yarı Final Müsabakaları Avrupa yakası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      İstanbul Okullar Kros İl Birinciliği Yarı Final Müsabakaları Anadolu yakası sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
       Ataşehir İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Bahçelievler İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Bakırköy İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Bayrampaşa İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Başakşehir İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Beykoz İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Zeytinburnu İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Çekmeköy İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Fatih İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Maltepe İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Pendik İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Sancaktepe İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Sarıyer İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Ümraniye İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Gaziosmanpaşa İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.Kartal İlçesi okullar arası kros müsabakaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      2014 yılı İstanbul'un en hızlısı salon yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
      2014 yılı İstanbul'un en hızlısı yarışmaları statüsüne ulaşmak için tıklayınız.
İSTANBUL ATLETİZM İL TEMSİLCİLİĞİ 2014 FAALİYET PROGRAMI ( TASLAK )
      İstanbul Atletizm İl Temsilciliği 2014 yılı taslak faaliyet programına ulaşmak için tıklayınız. Faaliyet programı ile ilgili görüş ve önerilerinizi istanbulatletizm@hotmail.com adresine yazabilirsiniz.
       4-5 Ocak 2013 tarihlerinde Ataköy Aslı Çakır ALPTEKİN Atletizm Salonunda yapılan .16 Yaş altı salon il birinciliği müsabakaları 16 yaş altı erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. 16 yaş altı kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
OKULLAR KROS GÖĞÜS NUMARALARI
      Okullar kros göğüs numaraları için tıklayınız.
      Atletizm İl Temsilciliğ Kasım ayı faaliyet brifingi için tıklayınız.
      21-22 Aralık 2013 tarihlerinde Ataköy Aslı Çakır ALPTEKİN Atletizm Salonunda yapılan Yıldızlar Salon İl Birinciliği müsabakaları yıldız kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Yıldız erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç kızlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Genç erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Büyük bayanlar sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız. Büyük erkekler sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      Okullar Kros İl Birinciliği müsabakaları resmi yazısı için tıklayınız.
    
İSTANBUL OKULLAR KROS İL BİRİNCİLİĞİ
  İstanbul Okullar Kros İl Birinciliği Yarı Final Müsabakaları 8 – 9 OCAK 2014 Çarşamba / Perşembe günleri Validebağ Şevket Aktalay İzci Evi Kros Parkuru'nda saat 11:00'da yapılacaktır. Yarışma saatli programı, statüsü ve kayıt formu için tıklayınız.
      
      58. Ömer Besim Kır Koşusu, 3 farklı yaş kategorisinde 168 sporcunun katılımıyla İstanbul’da yapıldı. Yarışma sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
2014 YILI İSTANBUL HAKEM SEMİNERİ
2014 yılı İstanbul hakem semineri Atletizm Federasyonu MHK Asbaşkanı Can Korkmazoğlu'nun sunumuyla yapıldı. Seminerde Atletizm il temsilcisi Salih Nathur 2013 yılı faaliyet sezonunun genel bir değerlendirmesini yaptıktan sonra Atletizm Federasyonu MHK Asbaşkanı Can Korkmazoğlu sezon içerisinde karşılaştığımız aksaklıklar ve IAAF tarafından yapılan yeni kural değişiklikleri ve uygulamaları ile ilgili sunumunu hakem arkadaşlarımızla paylaştı.  Sunuma ulaşmak için tıklayınız.
      1 Kasım 2013 tarihinde Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. Yılı anısına düzenlenen Cumhuriyet Kupası Okullar Kır Koşusu Yarışmaları sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      24 Ekim 2013 tarihinde saat:10.30'da Ataköy Aslı Çakır Alptekin atletizm salonunda yapılan İstanbul'un en hızlısı yarışmaları sporcu performans testleri sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
      İstanbul'un en hızlısı yarışmaları sporcu, öğretmen, antrenör bilgilendirme semineri 24 Ekim 2013 tarihinde saat:10.30'da Ataköy Aslı Çakır Alptekin atletizm salonunda yapılacaktır. İlgili yazı için tıklayınız. İstanbul'un en hızlısı yarışmaları sporcu bilgi formu için tıklayınız. ( Seminere gelecek öğrencilerin yapılacak testlerde kullanacakları spor malzemelerini yanlarında getirmeleri gerekmektedir. )
     2013 - 2014 yılı 44. Geleneksel Valilik Kupası ve Okullar Kros il birinciliği seçme yarışmaları 1 Kasım 2013 – 5 Ocak 2014 tarihleri arasında tüm ilçelerde yapılacaktır. İlgili yarışma talimatına ulaşmak için tıklayınız.
      2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Puanlı Atletizm ve Kros müsabakaları yaş gruplarına ulaşmak için tıklayınız.
      2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Genel Yarışma Talimatlarına ulaşmak için tıklayınız.